top of page

Atsauksmes

Atbrīvoties no negatīvām domām

Psihologa konsultācijas palīdzēja man saprast, kā atbrīvoties no negatīvām domām un pieņemt pašai sevi. Es iemācījos paņēmienus, kas palīdz man ātrāk tikt galā ar nepatīkamām emocijām un domām.

 

Konsultāciju laikā mēs pārrunājām arī to, kā atbrīvoties no pagātnes traumām un pārdzīvojumiem. Tāpat mēs pārrunājām to, kā nebaidīties runāt un prasīt palīdzību, kad tas nepieciešams.

 

Uzskatu, ka šī bija ļoti vērtīga pieredze, jo es varēju brīvi runāt par lietām, kuras nevēlējos apspriest ar saviem draugiem. Es arī sapratu, ko līdz šim biju darījusi nepareizi un ko es varu darīt, lai uzlabotu savu šī brīža situāciju.

 

Esmu ļoti priecīga, ka nolēmu vērsties pie psihologa, jo šobrīd jūtos daudz priecīgāka un spēju sevi pieķert brīžos, kad atkal eju atpakaļ vecajās sliedēs. Nākotnē es noteikti izmantošu psihologa ieteiktos padomus, jo līdz šim tie ir bijuši ļoti noderīgi. Paldies!

Anonīms

Palīdzēja saprast manas patiesās vēlmes

Ļoti jēgpilna kosultācija, kuras laikā saņēmu arī praktiskus ieteikumus, kā izvēlēties piemērotāko profesiju. Konsultācijā ieguvu ļoti noderīgu informāciju, kas noteikti palīdzeja saprast manas patiesās vēlmes, domājot par studiju programmas izvēli.

Arta

Palīdzēja saprast sevi un tikt galā ar grūtībām

Līga ir mana pirmā pieredze saistībā ar psihologa palīdzību. Pirms pirmās reizes biju mazliet nobijies -  kā tas būs, ieiet pie kāda svešinieka un sākt uzticēt tam visu dzīvi. Taču jau pirmajās minūtēs izveidojās viegla komunikācija un draudzīga atmosfēra. Sarunās ar psiholoģi bija jūtama ieinteresētība no viņas, un biju pārsteigts, kad sapratu, ka viņa atminās gandrīz visu, ko esmu viņai uzticējis iepriekšējās reizēs. Esmu priecīgs, ka uzdrīkstējos meklēt palīdzību un satiku tieši viņu. Mūsu sadarbība nebija ilglaicīga, jo Līga mācēja ‘’uzvest’’ uz pareizā ceļa, un palīdzēja nonākt pie galvenajām atklāsmēm, lai spētu doties tālāk un, ja nepieciešams, turpināt cīnīties ar grūtībām individuāli. Arī tagad, kādu laiku pēc mūsu sadarbības beigām, turpinu izmantot gūtās zināšanas, lai grūtības padarītu vieglākas. 

Rūdis

Nostiprināju ticību pašas spēkiem

Mums katram ir savs stāsts un pieredzes, kas iegūtas visa dzīvesgājuma laikā. Līga, neraugoties uz to, cik dzīvesstāsts ir sarežģīts vai šķietami vienkāršs, spēj ieklausīties ar visdziļāko interesi, bet nekad neradot spiedienu vai diskomfortu.

Tāpat Līgas izmantotās un piedāvātās metodes darbam ar sevi, piemēram, iešējā bērna izzināšana, ir padarījušas tikšanās paveikto pielietojamu arī ikdienā - ārpus terapijas robežām.

 

Esmu ļoti pateicīga par mūsu sadarbību, jo sesijās pielietotā konstruktīvā pieeja emociju aptveršanai un, izrietoši, risinājumu meklēšanai, ir nostiprinājusi ticību pašas spēkiem.

Luīze

Nebūtu domājusi, ka dažas konsultācijas tik daudz dos

Paldies, ka man palīdzējāt, paldies, ka atbalstījāt un uzklausījāt. Es ļoti novērtēju Jūsu darbu un ieguldījumu.

 

Es vienmēr saku, ka viss notiek tā, kā tam jānotiek un brīdī, kad man bija grūti, es satiku Jūs, un tā savā ziņā bija atbilde uz manām lūgšanām, jautājumiem, kad biju tik apjukusi.

Bez jūsu palīdzības es būtu vietā, kur biju iepriekš, bet tagad - es tik daudz ko esmu sapratusi! Man pašai ir sajūta, ka esmu kļuvusi labāka un spēju sevi apzināties vēl vairāk. Nekad nebūtu domājusi, ka vien dažas konsultācijas tik daudz dos.

Sofija

bottom of page